Home

súd Alice koláč тенис резултати григор димитров rovnice skratov náradie

Австралиец е следващият съперник на Григор Димитров в Барселона

Проследихте на живо: Григор Димитров – Брендън Накашима 6-7(5), 5-7, 3-6 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Брендън Накашима 6-7(5), 5-7, 3-6 – TennisKafe

Григор изигра само един сет, дъжд обърка графика във Вашингтон (Резултати и  програма)
Григор изигра само един сет, дъжд обърка графика във Вашингтон (Резултати и програма)

Tennis.bg - Livescore

Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По  света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По света и у нас - БНТ Новини

Експресен Григор Димитров започна убедително US Open - Тенис - Dsport.bg

Григор Димитров – Уикипедия

Потвърдено: Григор Димитров ще играе в Барселона, там се срещат  страшилищата на клей
Потвърдено: Григор Димитров ще играе в Барселона, там се срещат страшилищата на клей

Обраха Григор Димитров, задигнаха часовник за 70 000 евро

Григор Димитров срещу Накашима на старта в Рим – TennisKafe

Григор Димитров - livescore, резултати, програма, Джокович Новак - Димитров  Григор на живо | Flashscore.bg / Тенис
Григор Димитров - livescore, резултати, програма, Джокович Новак - Димитров Григор на живо | Flashscore.bg / Тенис

ESPN: Не може да се спори с резултатите на Григор Димитров

На живо: Григор Димитров – Денис Шаповалов 6-7(4) 3-6 – TennisKafe

БТА :: Григор Димитров записа първа победа от края на август месец

Резултати в сянка: Кои двама българи освен Григор са побеждавали Джокович и  Федерер? - Tennis.bg
Резултати в сянка: Кои двама българи освен Григор са побеждавали Джокович и Федерер? - Tennis.bg

Григор Димитров, Джокович, Рууд и Зверев продължават във втория кръг на  турнира
Григор Димитров, Джокович, Рууд и Зверев продължават във втория кръг на турнира

Григор Димитров приключи с един от любимите си турнири за 89 минути |  Корнер.dir.bg
Григор Димитров приключи с един от любимите си турнири за 89 минути | Корнер.dir.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров открива кампанията си в Маями срещу  квалификант - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров открива кампанията си в Маями срещу квалификант - Tennis.bg

Григор Димитров се раздели с треньора си - Gol

Контузия на Григор Димитров сложи край на участието му на Индиън Уелс  преждевременно (ВИДЕО)
Контузия на Григор Димитров сложи край на участието му на Индиън Уелс преждевременно (ВИДЕО)

Нов срив за Григор Димитров и пореден рекорд за Томова

Въпреки незадоволителните резултати, Григор призна: Наслаждавам се на  сезона си
Въпреки незадоволителните резултати, Григор призна: Наслаждавам се на сезона си

Изненада на Sofia Open! Беларусин изхвърли Гришо още на старта - Тенис -  Dsport.bg
Изненада на Sofia Open! Беларусин изхвърли Гришо още на старта - Тенис - Dsport.bg

Григор Димитров вече е у дома и тренира за Sofia Open 2022! - Sofia Open

Резултати от четвъртината на Григор Димитров на Australian Open -  Topsport.bg
Резултати от четвъртината на Григор Димитров на Australian Open - Topsport.bg

Григор Димитров срещу италианец или австралиец на първия Мастърс за 2023  година - Спортни новини
Григор Димитров срещу италианец или австралиец на първия Мастърс за 2023 година - Спортни новини

Вашингтон видя голямо завръщане, а Григор научи първия си съперник ( Резултати и програма)